reBITme blog 

  •  

Cashback service in 2024

Irina Salmina    26 Вересня, 2023    25 Квітня, 2024

Рейтинг зарядних станцій

Table of Contents

Щодня людство стикається з необхідністю підзарядити безліч пристроїв, які стали невід’ємною частиною нашого життя. Смартфони, планшети, ноутбуки, розумні годинники, навушники – всі ці гаджети потребують енергії, щоб функціонувати. Але що стоїть за простою дією підключення пристрою до зарядки? Яка історія цієї щоденної необхідності та які сучасні рішення пропонує ринок?

Зарядні станції, без сумніву, стали одним із найважливіших аксесуарів XXI століття. Це не просто “коробочка” з дротами, це складний пристрій, що забезпечує безпечне і швидке заряджання для різноманітних гаджетів.

З кожним роком технології зарядки вдосконалюються: збільшується швидкість зарядки, поліпшується безпека, зменшується розмір пристроїв. Особлива увага приділяється екологічності та ефективності використання енергії. Адже в епоху глобальних екологічних викликів важливо не лише швидко заряджати пристрої, а й робити це відповідально.

У багатьох країнах, ринок зарядних пристроїв зростає. Споживачі шукають оптимальні рішення, які поєднуватимуть у собі якість, безпеку та доступну ціну. Але як вибрати найкращий варіант з безлічі пропозицій? Нижче представлено огляд топових зарядних станцій, їхніх основних характеристик та особливостей використання.

Топ зарядних станцій для дому та вулиці

1. Voltronic XMO2-300W

Voltronic XMO2-300W

Головною перевагою цієї зарядної станції є компактність. Вона важить всього 1,3 кг, її легко транспортувати. Як повербанк з бенефітами, наприклад для ноутбука, вона підійде відмінно. Вихідна потужність зарядної станції 300 Вт, чого вистачить для більшості двоконтурних газових котлів невеликого розміру, інвертор забезпечує правильну синусоїду сигналу. Енергоємність становить ~ 145 Вт*год. Акумулятор тут літій-йоній, він має ресурс перезарядки у 800 повних циклів. 

З фронтального торцевого боку є два роз’єми для підключення стандартних USB на 9 і 5 В, а також USB Type-C, який працює на 5,9 і 12 В. Є вбудований ліхтарик – дрібниця, а приємно.  З тильного торцевого боку розетка на 220 В. Вона виконана в універсальному форм-факторі, придатному як для євро- так і для вилок американського типу. Однак у такому гнізді стандартна українська вилка може сидіти не щільно, і для більш щільної посадки знадобитися перехідник (що теж не є ідеальним виходом). Роз’єму для підключення сонячної панелі немає. 

Рекомендуємо як відносно доступну і компактну зарядну станцію для невеликих побутових приладів. 

ПлюсиМінуси
Компактний розмір, легке транспортуванняУніверсальна розетка універсальна. Можливе нещільне притискання вилки
Доступна ціна

2. EcoFlow DELTA 2

EcoFlow DELTA 2

елика зарядна станція з акумулятором великої ємності (1024 Вт*год). Може одночасно обслуговувати кілька одиниць побутової та комп’ютерної техніки сумарною потужністю до 1800 Вт (допускаються короткочасні стрибки навантаження до 2700 Вт). Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 має 4 розетки для підключення споживачів електроенергії. Для живлення телефонів та гаджетів передбачені порти USB-A, USB-A Fast Charge та USB-C (по 2 шт. кожного з перерахованих видів). Підзаряджання батареї станції може здійснюватися від мережі, автомобільного прикурювача або сонячних панелей (вони в комплект не входять і купуються окремо). Прилад має габаритні розміри 281x211x400 мм та важить 12 кг. Корпус із двох боків має зручні ручки для перенесення станції.

ПлюсиМінуси
Потужний і швидкийДосить важкий
Мінімалістичний дизайнВисока ціна
Безліч портів

3. BLUETTI PowerOak EB3A

BLUETTI PowerOak EB3A

Kомпактна зарядна станція з ефективною вихідною потужністю 600 Вт (допускається короткочасне збільшення навантаження до 1200 Вт). Вихідний сигнал має форму правильної синусоїди. Комплектна батарея (LiFePO4) має ємність 12 Агод (268 Вт*год). Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB3A оснащена однією звичайною розеткою та кількома роз’ємами для зарядки портативної електроніки (2 порти USB-A та 1 порт USB-C). Також передбачена можливість бездротової зарядки телефонів (потужність поля становить 15 Вт) та живлення споживачів постійного струму 12 В. Акумулятор станції може заряджатися від мережі, автомобільного прикурювача або сонячних панелей (купуються окремо).

ПлюсиМінуси
Сонячні панеліМенша кількість портів порівняно з конкурентами
Екологічний дизайнВага через додаткові панелі
LED-дисплейЗалежність від погодних умов для оптимальної зарядки

4. EcoFlow RIVER 2

EcoFlow RIVER 2

Модель від бренду EcoFlow підводить риску під рейтингом зарядних станцій з невеликою енергоємністю. RIVER 2 – це компактна і високофункціональна ЗС, яку можна вважати еталонним рішенням серед варіантів на +- 250 Вт*год і потужністю близько 300 Вт. Тип батареї – LiFePo4, її ресурс – до 3000 циклів перезарядки.

За оснащенням роз’ємами вона схожа на кілька попередніх моделей, тому зупинятися на цьому моменті ми не будемо. Розповімо про те, що відрізняє її від конкурентів. По-перше, це найшвидша зарядка – 1,2 години до повної ємності від мережі, і близько 3 годин від брендової сонячної панелі EcoFlow Solar Panel 220 Вт. По-друге, стан заряду станції можна відстежувати через фірмовий застосунок на смартфоні, для цього в пристрої встановлено модуль WiFi.

Станцію можна використовувати як джерело безперебійного живлення, для особливо пріоритетної побутової техніки.

Відмінний вибір для тих, кому потрібна максимально функціональна зарядна станція з невеликою енергоємністю.

ПлюсиМінуси
Можливість одночасної зарядки безлічі пристроїв
Тривалий час автономної роботиВисока вартість
Потужний і надійний

5. CTECHi GT500

CTECHi GT500

Ця зарядна станція побудована на основі літій-залізо-фосфатного акумулятора LiFePO4 і має ємність цілих 518 Вт*год, що чимало для такої дешевої моделі. CTECHi GT500 розрахована на живлення обладнання зі споживаною потужністю до 500 Вт, але витримує короткочасні пікові навантаження до 1000 Вт. З розетки цієї зарядної станції, користувач одержує чистий синусоїдальний струм, який ідеально підходить для живлення вразливої техніки, особливо помп. Крім того, тут присутні три порти USB A і один порт USB type C, здатний видавати максимальну вихідну потужність 60 Вт, а також «автомобільна» розетка та пропрієтарний 12-вольтовий DC-вихід. На верхній панелі знаходяться дві зони для бездротової зарядки гаджетів.

CTECHi GT500 може бути заряджена зі звичайної розетки або від сонячних панелей (сумісність дізнавайтесь перед покупкою). Ще одним приємним бонусом є невелика вага, яка складає лише 7 кг.

Таблиця переваг і недоліків:

ПлюсиМінуси
Компактний розмірМенша місткість порівняно з аналогами
Легкість і портативністьВисока вартість
Універсальність способів заряджанняВідсутність функції швидкої зарядки

6. Jackery Explorer 500

Jackery Explorer 500

Ця зарядна станція є типовим представником бюджетного класу і пропонує гарні характеристики за свою вартість. Всередині акумулятор 518 Вт*год і непоганий перетворювач, призначений для живлення та підзарядки різних пристроїв побутової та комп’ютерної техніки, загальна потужність якої не перевищує 500 Вт (дозволені короткочасні пікові навантаження до 1000 Вт). Виробник зазначає, що батарея забезпечує ресурс понад 1000 циклів використання. Модель Jackery Explorer 500 має одну стандартну розетку, три порти USB A та постійний вихід на 12 вольтів. Додатково в корпусі зарядної станції вбудований потужний світлодіодний ліхтар і зручна ручка для перенесення.

Недоліком Jackery Explorer 500 може виступити хіба що відносно повільне заряджання. Проте хороша репутація та висока якість збірки (судячи з позитивних відгуків власників) перекривають незначні мінуси.

7. Logicpower Charger MPPT 700 Pro

Logicpower Charger MPPT 700 Pro

Доступний, але популярний і перевірений часом бренд, як виявляється, випускає зарядні станції. Модель Logicpower Charger MPPT 700 Pro має хороше співвідношення ємності до ціни, як і більшість продукції бренду. Цей величезний павербанк має дві розетки, 5 USB та 2 DC виходи. Заряджається пристрій зовнішнім блоком живлення невеликої потужності. Виробник заявляє про температурний діапазон від 0 до 40 градусів, тобто краще не використовувати Logicpower Charger MPPT 700 Pro в морозну погоду. Важить малюк 7.5 кг, що цілком звично при габаритах 290x205x210 мм.

Начебто нічого дивовижного в цієї моделі немає, але номінальна потужність 700 Вт і ємність акумулятора 614 Вт*год та не висока ціна – дуже приваблива пропозиція. Єдиним недоліком є хіба що повільне заряджання, яке потребує до 6 годин.

Сучасний ринок зарядних станцій пропонує широкий вибір моделей, здатних задовольнити потреби різних категорій користувачів. Від портативних зарядних пристроїв для мандрівників і людей, які постійно перебувають у русі, до потужних стацій для домашнього використання – кожен знайде для себе найкращий варіант.

Під час вибору зарядного пристрою важливо враховувати не тільки його потужність і місткість, а й додаткові функції, як-от автоадаптивна технологія заряджання, наявність різних виходів і зручність інтерфейсу. Крім того, дизайн і вага також можуть мати значення, особливо якщо пристрій буде часто переноситися з місця на місце.

У розглянутих моделях, безумовно, є свої сильні та слабкі сторони, але загалом усі вони є високоякісними пристроями від провідних виробників. Вибір певної моделі залежатиме від індивідуальних потреб і бюджету.

Дозвольте reBITme зробити цю покупку зарядної станції ще більш вигідною. Приємного вибору!